Сила гімназії - у її вчителях, слава - в учнях!!!

Новини гімнізіїІсторія гімназіїАдміністраціяНаші вчителіНими гордиться гімназіяМетодична роботаВиховна роботаУчнівське самоврядуванняМузеї гімназіїНаша бібліотекаСпортивні досягненняІнформація для учнівФотогалереяНаш рідний крайТворчі роботи учнівГімназійні посиденькиПсихологічна службаПсихологічна служба

Інформація для учнів

Змагання з піонерболу ( 5-6 класи ) .

З 3 по 6 грудня 2013 року в спортивному залі гімназії відбулися спортивні змагання з піонерболу між учнями

6. "Віннер" - 6-Б клас, капітан команди – Мисечко Максим;

7. "Нікс" - 6-В клас, капітан команди – Ус Денис.

Ігри між командами проходили в напруженій боротьбі за активної підтримки вболівальників, особливо 5-А та 6-А класів. У гравців і груп підтримки емоції бувало досягали кипіння. Кожна команда прагнула перемоги. Але перемогли ті, хто був сильніший як фізично, так і психологічно ( не останню роль зіграли вболівальники).

Переможцем змагань стала команда "Нікс" з 6-В класу.Друге місце здобула команда «Прометей» з 5-А класу. Команду морально підтримували однокласники та класний керівник Шарварчук Тетяна Іванівна, які не пропустили жодної гри своїх товаришів.А третьою стала команда Віннер з 6-Б класу.

Команди переможців та призерів першості з піонерболу отримали дипломи, а самі гравці - грамоти та медалі, які придбав для них спонсор змагань Буряк Володимир Миколайович . Всі гравці команд, як переможці так і переможені, під час змагань більш пізнали свої можливості, побачили позитивні (і негативні також) якості кожного в колективній грі, згуртувалися один з одним.

Хочеться вірити, що бажання і стремління юних учасників змагань до спортивної боротьби не згаснуть і в майбутньому вони досягнуть більш високих результатів.

Пропонуємо Вам переглянути фотографії епізодів змагань, які виконав Черниш Микола, учень 11-А класу.